sex yolu…

Yollarda Bulurum|Beyazıt` a, yaşadığımız macerayı bu kadar güzel anlattığı için teşekkür ederim. Bu güzel paylaşımlardan sonra, tekrar buluşmak dileğiyle üçümüzde ayrıldık. Başka başka mecralarda başka başka anılara doğru kulaç attığımızı biliyordum.Garip bir hüzün sarmıştı benliğimi. Kasvetin boğuculuğu otobüse binene kadar yakamı bırakmadı.
Otobüse bindiğim zaman, muavini görünce kendime gelebildim. 16-17 yaşlarında aslan gibi bir çocuktu. Otobüste bir kaç kişiden fazla yolcu yoktu.Anlaşılan kader ağlarını bir örümcek edasıyla örmekten geri durmuyordu.En arka koltuklaradan birisine oturdum .
Muavin rutin işlerini bitirmiş, arka beşliye oturmuştu. Işıkların sönmesini fırsat bilip bir su istedim. Hemen getirdi. Suyumu alırken elini öyle bir tutuşum vardı ki
Yanına oturabileceğimi söylemesiyle arka beşliye kendimi atmam bir olmuştu. Biraz havadan sudan konuştuk. Kucağına yatabilirmiyim dediğimde sanki oda bunu bekliyordu. Başımı kucağına koyar koymaz taş gibi sertleşmiş organını yüzümde hissettim. Yüzümü pantolunun üzerinden organına sürmeye başladım.
İri ve sıcak penisi şimdi ağzımın içindeydi. O ise gözlerini yummuş anın tadını iliklerinde hissediyor, hırıltılarını bastırmak için büyük çaba sarfediyordu. Otobüsün her sarsılışında penisine dişlerim batıyor, bu onun canını yaktığı kadar hoşuna da gidiyordu.
Elleriyle kafamı bastırıyordu şimdi. ılık sıvıları ağzımın içine doluyor, ortalık kirlenmesin diye yutuyordum. Boşalmak penisini sımsıkı kavramış cehennem gibi yanan bir ağzın içine boşalmak
En güzel duygulardan daha güzeldi onun için.
Bütün spermleri yutmuştum. ağzımın içinde bıraktığı o garip tad, hiçbir zaman vazgeçemeyeceğim bir taddı. Yaşamın suyunu içmek, onunla en yakın teması yaşamak, onu içinde taşımak sanki ölümsüzlüğe yaklaştıran bir adımdı benim için bu
Artık ağzımın içinde iyice küçülmüştü penisi. Şimdi küçücük bir zavallıydı. Korunmaya muhtaç bir çocuk. O devasa şey ne hallere gelmişti ağzımın içinde.
Muavin penisini çekip hemen toparlanmaya başladı. Yanımdan kalkıp önlere şoförün yanına gitti. Ama biliyordum ki çok geçmeden içini kemiren şeytana yenilecek, kendini toparlayıp tekrar yanıma gelecekti.

Reklamlar
Bu yazı Gerçek Sex Hikayeleri içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s